OHSAA Baseball & Softball Draw this Sunday

Baseball
Baseball

OHSAA Baseball & Softball Draw Set for Sunday
Sunday, May 5

Baseball
Division I – Struthers District
East Sectional: Fitch, Boardman, East, Howland, Lakeside, Warren Harding
West Sectional: Aurora, Bedford, Chardon, Kenston, Kent Roosevelt, Solon

Division II – Struthers District
Canfield, Cardinal Mooney, Crestwood, Hubbard, Lakeview, Niles, Poland, Ravenna, Salem, Southeast, Struthers, West Branch

Division III – Euclid District
East Sectional: Berkshire, Cardinal, Champion, Garrettsville Garfield, Grand Valley, Pymatuning Valley
West Sectional: Beachwood, Gilmour Academy, Hawken, Kirtland, Bedford Chanel, Wickliffe

Division III – Struthers District
Brookfield, Columbiana, Crestview, East Palestine, Girard, LaBrae, Liberty, Campbell, Newton Falls, Rootstown, South Range, United, Ursuline, Waterloo

Division IV – Euclid District
East Sectional: Badger, Bloomfield, Bristol, Ledgemont, Maplewood, Newbury, Southington
West Sectional: Cornerstone Christian, Cuyahoga Heights, Fairport Harding, Lake Ridge Academy, Open Door, Richmond Heights, Cleveland Heights

Division IV – Struthers District
Heartland Christian, Jackson-Milton, Leetonia, Lisbon, Lordstown, Lowellville, Mathews, McDonald, Mineral Ridge, Southern, Sebring, Springfield, Warren JFK, Wellsville, Western Reserve, Youngstown Christrian

Softball
Division I – Boardman District
Aurora, Fitch, Boardman, Cuyahoga Falls, Howland, Hudson, Nordonia, Kent Roosevelt, Stow, Twinsburg, Warren Harding

Division II – Alliance District
Alliance, Canfield, Cardinal Mooney, Hubbard, Lakeview, Marlington, Niles, Poland, Salem, Southeast, Struthers, West Branch

Division III – Jefferson District
East Sectional: Brookfield, Champion, Garrettsville Garfield, Grand Valley, LaBrae, Pymatuning Valley
West Sectional: Berkshire, Cardinal, Chagrin Falls, Gilmour Academy, Hawken, Kirtland, Wickliffe

Division III – South Range District
Campbell, East Palestine, Girard, Liberty, Mogadore, Newton Falls, Rootstown, South Range, Springfield, United, Ursuline, Waterloo

Division IV – Cortland District
North Sectional: Bloomfield, Bristol, Cornerstone Christian, Fairport Harding, Ledgemont, Windham
South Sectional: Badger, Lordstown, Maplewood, Mathews, Southington, Warren JFK

Division IV – Lisbon District
Columbiana, Crestview, Jackson-Milton, Leetonia, Lisbon, Lowellville, McDonald, Mineral Ridge, Sebring, Southern, Wellsville, Western Reserve, Youngstown Christian

blog comments powered by Disqus