D I & II Track & Field

Track and Field2

Austintown-Fitch

Ty’Reese Anderson 12        4x100R

Nathan Bowlen 11               4x200R 4x100R

Gary Gibson 11                    4x200R 4x100R

Darrin Hall 10                    4x200R

Joe Harrington 10              4x200R 4x100R 200

Sam Ortz 11                         110H

Billy Price 12                       DT SP

Boardman

Mark Hadley 11                     3200

Nathan Jones 12                   100

Warren G. Harding

Zavien Bennett 12                4x400R

Marcus Boomer 11               4x400R

LeShun Daniels 12               4x100R

Dalyn Gattison 12                 4x100R

Kevonte’ Jordan 12              4x100R 4x400R

Keemari Murry  9                  4x100R

James Rumple 12                  4x400R

Howland

Brendan Cope 12                    LJ

Ryan Sullivan 11                     3200

GIRLS PARTICIPANTS

Austintown-Fitch

Gabby Figueroa 11                  DT SP

Tradaiza Merchant 11            SP

Boardman

Giovanna Silvestri 12               DT

Canfield

Emma Lunne 12                       1600

Warren G. Harding

Gariana Bercheni  9               4x100R

Aisha Jackson  9                     4x100R

Justice Richardson  9            4x100R

Chyna Stroud 10                     4x100R

 

Division II

South Range

Joe Alessi 10                             4x200R

Jake Arsuffi 12                         4x400R LJ

Tanner Greene 11                    4x200R

Jon Kenney 12                          DT

Cole Krumpak 12                     4x400R

Adam Meloy 11                         4x200R 4x400R

Tim Nichols 12                         3200

Andrew O’Leary 12                  4x200R 400 200 4x400R

Maplewood

Mike Dahmen 12                      4x800R 4x400R

Wyatt Hartman 12                   4x800R 800 4x400R

Derek Morrison 10                   4x800R 800

Stephen Pop 11                          DT

Scott Rupe 11                             4x400R

Solomon Yoder 11                     4x800R 4x400R

United

AJ Bokanovich 12                      4x100R

Riley Fillman 10                        4x100R 300H LJ

Michael Martin 11                     4x100R

Alex Phillips  9                           4x100R

McDonald

Zack Conley 10                           HJ

Allan Coviello 11                        4x800R

Robert Johnson 11                    4x800R 3200

Patrick Kunkel 12                     4x800R 1600 800

David Natoli 10                         4x800R

Christian Smith 10                    DT

Mineral Ridge

Casey Porter 12                          110H

Warren JFK

Rob Seger 12                              4x200R

Zach Watt 11                              4x200R 400

Carl Zallow 11                            100 4x200R

Chad Zallow 10                         110H 4x200R 300H

Wellsville

Justin Gregg 12                         110H 200

Ursuline

Marcus Mosley  9                     200

Preston Williams 12                HJ

GIRLS

Bristol

Olivia Pilon 10                           LJ

Brookfield

Tori Thompson 12                    300H

Columbiana

Addie Dunlap 11                        DT

Shayla Ray 10                            HJ

Maplewood

Erin Pavick 12                           800

United

Chloe Bortmas 12                   4x800R

Maggie Briceland 10              4x800R

Emily Guappone 12               4x800R

Allison Parks 11                      4x800R 1600

McDonald

Abby D’Amore 12                   4x400R

Iva Domitrovich  9                4x200R 4x100R 4x400R

Frankie Humphries 11          4x200R 4x100R

Joya Humphries 11               4x200R 4x100R 4x400R

Sarah Jones 12                      4x400R

Sara Joseph  9                       4x200R 4x100R

Jai’Lyn Mosley 11                 DT

Tory Ross 11                          DT

Warren JFK

Natalie Ambrosy 12            4x400R

Natalie Hoso 11                  4x400R

Nina Macali 10                   4x400R

Morgan Rice 11                   100H 300H 4x400R

Wellsville

Shartece Taylor 11              100 200 LJ

blog comments powered by Disqus